Onderpastoor (52)

1971-1976 E.H. Leon Kerstens

Leon Kerstens, onderpastoor van Loenhout van juli 1971 tot 1976. Hij was geboren te Essen op 29 mei 1931. Zijn priesterwijding vond plaats in Mechelen op 13 april 1958, waarna hij als onderpastoor aangesteld werd te Kalmthout. Deze functie vervulde hij tot in 1964, toen…

Lees meer

1961-1966 E.H. Jan Helsen

Petrus Jan Helsen, geboren te Oud-Turnhout op 10 januari 1935 werd op 8 juli 1961 priester gewijd en tien dagen later, op 18 juli te Loenhout onderpastoor benoemd. In 1966 werd hij onderpastoor in Booischot en in 1976 pastoor te Emblem waar hij in 2011…

Lees meer