E.H. Gerard Vermeiren

Terug naar overzicht

Loenhout, 5 maart 1913 - Mortsel, 8 februari 1974

Loopbaan

  • 04/01/1937-31/12/1937: legerdienst;
  • 03/06/1939: priesterwijding te Mechelen, eremis in geboortedorp Loenhout;
  • 29/06/1940-15/06/1946: kapelaan Vissenaken, Sint-Martinus;
  • Door ziekte op rust bij zijn zuster te Loenhout;
  • 08/05/1950: aalmoezenier rusthuis Kalmthout, zusters van de H. Vincentius a Paulo;
  • en van 02/08/1956-26/09/1957 onderpastoor te Kalmthout, Onze-Lieve-Vrouw (Centrum);
  • 1957-18/11/1960: op rust te Loenhout, Sint Petrus en Paulus;
  • 18/11/1960: directeur Kontich, Zusters van Altena, Dienstmaagden van de H.H. Harten van Jezus en Maria

Oude Beurs te Antwerpen, missiehuis van Scheut, 1945. Vanaf 1934 kwamen de Loenhoutse priesters geregeld samen, een initiatief van Aloïs Meeusen. (Uit: Loenhout. Historisch fotoboek door Marcel Leunen) 

Staande: Louis Bogaerts, Corneel Aernouts, Corneel Vermeiren, Jef Vissers, Gerard Vermeiren, Frans Vinck
Zittend: Corneel Meeusen, Eduard Speltincx, Aloïs Meeusen, Louis Quirijnen, Frans Van Gastel